VOIDEV Developer Haktan AKDAĞ


Üretim Kayıt Sistemi


Netsis ile entegre çalışan hammadde, yarımamül ve mamül üretimlerinde kayıt tutan, ve excel çıktısı alabilen, ayrıca ürün ve reçeteleri netsisten çekip listeleyebilen bir üretim planlama sistemi
Detay


Özellikler : Özel Yazılım İşletme Defteri Uygulaması Entegrasyon  

İşletme Defteri Uygulaması


Her türlü gelir giderinizi parametrik olarak kaydedip raporlama yapabileceğiniz küçük işletmeler için ön muhasebe kapsamında bir uygulamadır.
Detay


Özellikler : Dinamik Web Sitesi Özel Yazılım İşletme Defteri Uygulaması Entegrasyon  

Restaurant Uygulaması


Ürün, Birim, Fiyat, Masa tanımlama özelliği ile restoran ve kafeniz için çok pratik web tabanlı çalışan bir uygulamadır. Adisyon takibi yaparak gün sonu raporları ile işinize konfor katan bu uygulama ile stok takibinizi yapabilir ve esnek raporlama ile işletmenizi her yerden takip edebilirsiniz.
Detay


Özellikler : Dinamik Web Sitesi Özel Yazılım İşletme Defteri Uygulaması  

Hakkımda

2010 Yılından bu yana profesyonel olarak geliştiriyorum, Bir çok projeye imza attım, bir çok şirket'e çözüm için dokundum ve sorunlar çözdüm.
Yazılımlar sorunları çözmek ve hayatı kolaylaştırmak için vardır, Kurumlar her alanda uzman personeli bünyelerinde çalıştıramayabilirler, Bu gibi durumlarda danışmanlıklar devreye girer.
Bütün sorunların kaynağını tespit etmek sorunu çözmek için ilk aşamadır.
Sorunu tespit etmek ve çözüm üretmek tecrübe yardımıyla uzmanlık ister. Teknoloji çok hızlı ilerlediği için zamanı yakalamak adına dur durak bilmeden çalışmak zorunda olduğumuz bu sektörde tecrübe edinebilmek için çok çalıştım. İş hayatımın hemen hemen bir çoğunda çok fazla uykusuz geceler geçirdim. Bugün şimdi bazı konularda çok hızlı çözümler üretebilmeyi geçmişteki çabalarıma borçluyum.


Eğitim

2006 Yılında bilgisayar teknolojisi ve programlama okumak için girdiğim Dokuzeylül üniversitesinden 2008 de bilgisayar programcısı olarak mezun oldum.
Mezun olduğum sene yaklaşık 20 adet web projesini bitirmiştim. Ardından iş hayatına girip bir çok firmada geliştirici, destek, yazılım destek ve proje yönetimiyle ilgili çalıştım.
Çalıştığım projeler genellikle web ve veritabanı üzerineydi, büyük ilişkisel veritabanı analizleri, raporlama, kodlama ve analizler üzerine binlerce satır kod yazdım veya yazılmış kodları düzenledim.
Bu sırada çalıştığım sektörler, ticari, finans, muhasebe ve tedarik zinciri yönetimi ve üretim planlama üzerine olduğu için Anadolu üniversitesi İşletme bölümünü okudum.
Ayrıca sorunların kaynağında çözümü ve kaliteli iş yapmanın ne demek olduğunu anlayabilmek için Dokuzeylül Üniversitesi Toplam Kalite Yönetimi Programında yüksek lisans yaptım.
Bu sırada çalıştığım sektörde yöneticiliğin aslında ne kadar zor olduğunu deneyimlediğim için Yönetim bilişim sistemleri lisans bölümünü okumaya karar verdim.
Şuan 3. sınıftayım ve eğitimime dışarıdan devam ediyorum.
Ayrıca çalışmaya ve profesyonel olarak problem çözmeye devam edebilmek için şuan yaşadığım şehir olan Aydın Büyükşehir belediyesine bağlı kamu iktisadi teşebbüsleri olan Aybel ve Ege et A.Ş de bilgi işlem müdürlüğü görevini üstlendim. Söz konusu şirkette bir sürü probleme çözüm olmak, yeni bir sistem ve düzen geliştirmek için yaklaşık 3 yıldır canla başla çalışmaktayım.

Bana Ulaşın

haktan.akdag@gmail.com

Aydın , Efeler

0555 663 49 87


Anahtar kelimeler

Dinamik Web Sitesi  Statik Web Sitesi  Özel Yazılım  İşletme Defteri Uygulaması  Entegrasyon  

Teşekkürü bir borç biliriz..

Microsoft Ürünleri

Veritabanı Teknolojileri

Web Teknolojileri

Mobil Programlama

Kullanıcı arayüzü araçları

Açık Kaynak Kodlu İçerik Yönetim Sistemleri

Ticari Paket Programları

Ön Muhasebe Sistemleri