DOKUZ SİSTEM BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. VOIDEV Developer Haktan AKDAĞ


Aydın Yazılımcılar etkinliği


Aydın da yazılıma gönül verenleri bir araya getiren yazılımcıların tanışma toplantısı etkinliğine ev sahipliği yaptık. Dokuz atölye olarak adlandırdığımız işletmemizde güzel bir tanışma ortamı, ve ileride neler yapabileceğimiz ile ilgili detayları konuştuk. Yapılacak olan etkinliklerde ve ileride büyüyecek olan bu grubun yapı taşları olan ana kurucular birbirlerini tanıdılar ve herkes birbirini çok sevdi.
Detay
Özellikler : ERP Entegrasyon CRM MRP Muhsebe ve Finans Özel yazılım E-ticaret Stok yönetimi Personel Yönetimi Üretim yönetimi Kalite Yönetimi B2B ve B2C  

Dia yazılım çözüm ortaklığı


Dia yazılım ile çözüm ortaklığı anlaşması imzaladık.
Detay
Özellikler : ERP Entegrasyon CRM MRP Muhsebe ve Finans Özel yazılım E-ticaret Stok yönetimi Personel Yönetimi Üretim yönetimi Kalite Yönetimi B2B ve B2C  

Hakkımda

2010 Yılından bu yana profesyonel olarak yazılım geliştiriyoruz, Bir çok projeye imza attık, bir çok şirket'e çözüm için dokunduk ve sorunlar çözdük.
Yazılımlar sorunları çözmek ve hayatı kolaylaştırmak için vardır, Kurumlar her alanda uzman personeli bünyelerinde çalıştıramayabilirler, Bu gibi durumlarda danışmanlıklar devreye girer.
Bütün sorunların kaynağını tespit etmek, sorunu çözmek için ilk aşamadır.
Sorunu tespit etmek ve çözüm üretmek tecrübe yardımıyla uzmanlık ister. Teknoloji çok hızlı ilerlediği için zamanı yakalamak adına dur durak bilmeden çalışmak zorunda olduğumuz bu sektörde tecrübe edinebilmek için çok çalıştık. Bugün şimdi birçok konuda çok hızlı çözümler üretebilmeyi geçmişteki çabalarımıza borçluyuz.


Biz kimiz ?

Çeşitli sektörlerde sistem yazılımları geliştirdikten sonra dikey çözümler için yapılan geliştirmeleri ürün haline dönüştürüp, markalaşmayı ve uçtan uca çözümler ile orta ve büyük ölçekli işletmelerin bilgi işlem ve yazılım altyapısındaki sorunlarına çözüm üretmeyi kendine misyon edinmiş bir işletmeyiz.
2019 yılında Aydın'da kurulan DOKUZ SİSTEM BİLİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ aslında bir çok çözümü kendi bünyesinde barındıran bir yazılım şirketidir.
Üstlendiği her projeden alnının akıyla çıkmayı başaran Dokuz Sistem Bilişim'in geliştirdiği bir çok yazılım çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışmaya devam etmektedir.
Özellikle çözüm ortaklığı mantığıyla çalışan şirketimiz, genellikle büyük ve orta ölçekli firmalara yazılım yapan, kuran ve çözüm geliştiren firmaların'da çözüm ortaklığını yapmaktadır.
Bunlardan bazıları Univera (Enroute Panorama), Dia, Kerzzpos gibi büyük firmalardır. Çözüm ortaklığı bünyesinde olmayan bir çok kurumsal yazılım çözümüne dikey çözümler geliştirmiş ve çeşitli kurum ve kuruluşlara ürünlerini pazarlamıştır. Örneğin; Netsis, Mikro, Eta gibi büyük kurumsal yazılım çözümlerine dikey çözümler geliştirerek, çözümün merkezi konumunda müşterilerimize ve iş ortaklarımıza iş geliştirmekteyiz.

Anahtar kelimeler

ERP  Entegrasyon  CRM  MRP  Muhsebe ve Finans  Özel yazılım  E-ticaret  Stok yönetimi  Personel Yönetimi  Üretim yönetimi  Kalite Yönetimi  B2B ve B2C  

Teşekkürü bir borç biliriz..

Microsoft Ürünleri

Veritabanı Teknolojileri

Web Teknolojileri

Mobil Programlama

Kullanıcı arayüzü araçları

Açık Kaynak Kodlu İçerik Yönetim Sistemleri

Ticari Paket Programları

Ön Muhasebe Sistemleri